bonus klub

BONUS KLUB

Za každý nákup v hodnotě nad 100 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě obdržíte bonusové body...

Provozovatel...

BETLER CZ, s.r.o.
Hornoměcholupská 663/143
109 00 Praha 10

IČO: 03315878
DIČ: CZ03315878

Tel.: +420 604 610 605

E-mail
HOT-LINE
Mapa webu

Pouze Internetový obchod
Číslo účtu RB:90807050/5500
Otevírací doba výdejního místa:

PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
SO: 10:00-14:00 hod
Státní svátky zavřeno.


Novinky...

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

GELOVÉ MATRACE - NOVINKA NA TRHU

Geltech je nově vyvinutý materiál s využitím ve výrobě matrací. Má řadu nových vlastností, které mají pozitivní vliv na náš spánek. Do těchto vlastností můžeme zahrnout udržování teploty, schopnost „obtékání“ těla (to znamená, že se vytvaruje přesně podle jednotlivých částí těla a udržuje je odlehčené) a mechanickou nezničitelnost. Deformuje se ve všech směrech a dodává tělu lepší oporu než samotné pěnové jádro. Díky 3D deformaci má schopnost velice dobře rozkládat tlak, takže v průběhu spánku není narušen krevní oběh v jednotlivých částech těla, nedochází k přeležení a spánek je podstatně klidnější.

Má výjimečnou tepelnou vodivost a zároveň schopnost akumulace tepla. Tepelná setrvačnost je základním prvkem termoregulace, která podle potřeby zajišťuje odvod přebytečného tepla.

Díky gelovým segmentům, které jsou vloženy do ložné plochy matrace, jsou vytvořeny akupresurní body, které pomáhají uvolnit svalstvo. Relaxaci svalstva také napomáhá bodově rozdílná tuhost ložné plochy a stálost geltechu, která je doživotní.

Další výhodou materiálu geltech jsou jeho hygienické vlastnosti. Roztoči a bakterie nemají šanci se na něm usadit a množit se. Proto je vhodný i pro děti, alergiky, ale také do nemocnic a léčeben.
Možnost volby potahové látky
Veškeré potahy na matracích geltech jsou konstruovány ze dvou samostatných polovin (snadná údržba, možnost praní i v domácích pračkách, možnost používání matrace bez omezení i v době, kdy je jedna polovina potahu prána).
Praní na 60°C.
Veškeré potahy mají luxusní vzhled, vysokou gramáž proševu a jsou velice příjemné na dotek.
Intense for woman - potahová látka, která díky směsi rostlinných extraktů (mimo jiné z červených papriček) zvyšuje cirkulaci krve a poskytuje pocit tepla.

Intense for man – potahová látka, která obsahuje rostlinné extrakty např. z břízy a naopak teplo absorbuje a ochlazuje tělo.

Medicott – potah vhodný pro alergiky se speciální úpravou zabraňující přežívání nebezpečných plísní a roztočů. Díky vysokému podílu bavlny je velmi příjemný na dotek.

Bamboo boa – potah obsahující jemné bambusové vlákno s hygroskopickými účinky, má antibakteriální vlastnosti a zabraňuje vzniku plísní.

Greenfirst – potah obsahující výtažky z esenciálních olejů citrónu, levandule a eukalyptu, má hypoalergenní a antiroztočové vlastnosti.

Studená pěna
Pěna s otevřenou buněčnou strukturou. Tyto buňky jsou schopné odvádět přebytečné teplo, proto se na matraci uživatel nadměrně nepotí. Pěnu tvoří větší buňky se silnější stěnou, což má vliv především na mechanické vlastnosti pěny. Studená pěna vyniká svou výbornou bodovou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností.
Klimagel matrace ze studené pěny
Luxusní sedmizónová matrace z kombinace studené pěny v kombinaci s gelovými segmenty v oblasti ramen a beder.
Rozložení gelových výplní kopíruje křivky těla a díky unikátní vlastnosti materiálu geltech rozkládat tlak působí vyrovnávajícím účinkem, který má vliv především na uvolnění svalového napětí.
Vhodná pro široké spektrum uživatelů.
Možnost volby tuhosti.
Možnost volby potahu.
Doporučená kombinace s lamelovými rošty.
Doporučená nosnost do 130 kg.
Výška matrace cca 26 cm.
RE Pěna
Pěna, která se vyrábí ze směsi polyuretanové drti a pojidel. Tak vzniká pružný materiál vysoké hustoty, který je tvarově stálý a ve srovnání s materiály obdobných vlastností cenově dostupný. V konstrukci matrací se používá především jako výztuha středové části matrace.
Singlegel matrace z RE pěny
Luxusní sedmizónová matrace vyšší tuhosti vhodná pro uživatele s vyšší hmotností, nebo pro ty, kteří mají raději tužší lůžko.
Gelové výplně v bederní části jsou konstrukčně řešeny tak, aby dokázaly plně reflektovat i vyšší tělesnou hmotnost a usměrňovaly tento tlak tak, aby nedocházelo k narušení spánkového klidu vlivem přeležení.
Kombinace s pěnou flexi foam.
Středová vrstva z RE pěny
Možnost volby tuhosti.
Možnost volby potahu.
Doporučená kombinace s lamelovými rošty.
Doporučená nosnost do 130 kg.
Výška matrace cca 21 cm.
Bio pěna
Jedná se o pěnu s vlastnostmi studené pěny, kde jsou suroviny vyráběné z ropy nahrazeny přírodními oleji - v tomto případě olejem ze skočce. Léčivé účinky této rostliny byly známé už ve starém Egyptě. Skočec má čistící účinky a v pěně aktivně odpuzuje roztoče a mikroby, proto je bio pěna velice vhodná i pro silné alergiky. Navíc napomáhá přirozené regeneraci a dodává tělu novou energii z přírody.
Biogel matrace z Bio pěny
Luxusní sedmizónová matrace z kombinace studené pěny a bio pěny s gelovými segmenty vhodná především pro alergiky.
Antialergické vlastnosti jsou prioritou obou materiálů použitých na ložné ploše matrace.
Bio pěna je materiál, který se vyrábí výhradně z přírodních olejů, tento fakt má pozitivní dopad na ekologii, šetří ekosystém a má vliv i na užitné vlastnosti, jako jsou vynikající elasticita a tvarová stálost.
Pružná středová vrstva studené pěny v kombinaci s ložnou plochou z bio pěny s gelovými výplněmi napomáhá celkovému uvolnění a poskytuje opravdové pohodlí uživateli, který upřednostňuje komfortní středně tvrdé lůžko.
Možnost volby tuhosti.
Možnost volby potahu.
Doporučená kombinace s lamelovými rošty.
Doporučená nosnost do 130 kg.
Výška matrace cca 23 cm.

Zákazník...

Uživatel nepřihlášen!

Celkem nakoupeno za: 0 Kč (s DPH)

Cenová bomba...

Anketa...

Co Vás nejvíce zajímá
(1638 hl.)

Matrace 26.9%
2774%
1487%
Postele 15.6%
1685%
1487%
1487%
1784%
Copyright © 2020 BETLER CZ, s.r.o. All rights reserved.

Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9, SEO, © IT STUDIO s.r.o.