bonus klub

BONUS KLUB

Za každý nákup v hodnotě nad 100 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě obdržíte bonusové body...

Provozovatel...

BETLER CZ, s.r.o.
Hornoměcholupská 663/143
109 00 Praha 10

IČO: 03315878
DIČ: CZ03315878

Tel.: +420 604 610 605

E-mail
HOT-LINE
Mapa webu

Pouze Internetový obchod
Číslo účtu RB:90807050/5500
Otevírací doba výdejního místa:

PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
SO: 10:00-14:00 hod
Státní svátky zavřeno.


Novinky...

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

LAMELOVÉ ROŠTY

Lamelové rošty.

Lamelové rošty jsou vedle kvalitní matrace druhou nejdůležitější součásti lůžka. Kvalitní lamelové rošty mají masivní pevné rámy jejichž součásti jsou jednotlivé lamely lepené z několika vrstev dřeva, což zajišťuje jejich flexibilní pružnost. Počet lamel roštu se liší typ od typu, avšak z hlediska optimálního rozložení zátěže jsou doporučovány lamelové rošty s minimálně 28 lamelami. Pružné lamely dokáží reagovat na zatížení konkrétních ploch postele a účelně tak udržují tělo ve správné ortopedické poloze poloze. Novinkou na trhu jsou pevné eukalyptové rošty do postele.

V naší pestré nabídce na www.matrace-eurobonus.cz naleznete lamelové rošty několika druhů:

Pevné lamelové rošty – jsou základní lamelové rošty bez možnosti polohování. Lamelové rošty se rozdělují podle počtu lamel od základního lamelového roštu, který má 15 (slovy: patnáct lamel) až po 42 (slovy: čtyřicet dva lamel). Lamely každého roštu jsou různě uchyceny na rámu roštu a svým způsobem je každá řada roštů originální. Uchycení jednotlivých lamel je např. v umělohmotných nebo kaučukových pouzdrech, které jsou z různě kvalitních materiálů. Kvalitní pouzdra jsou velmi důležité, aby rošt nevrzal a zároveň měl dobrou nosnost, určitě při výběru tuto skutečnost nepodceňujte. Nosnost roštů je jedna z dalších klíčových hledisek, protože odhaluje určitou kvalitu lamelových roštů.

Polohovací lamelové rošty – jsou lamelové rošty, které mají samostatné manuální polohování v oblasti hlavy a nohou (nabízíme i rošty s polohováním pouze hlavy). Lamelové rošty mají většinou cca 5 nastavitelných poloh a polohují se pomocí látkového madla. V naší nabídce naleznete i lamelové rošty, které umožňují přístup do úložného prostoru, tyto rošty jsou vybaveny písty pro lepší manevrování s roštem. Polohovací lamelové rošty se rozdělují opět podle počtu lamel od základního, který má 15 (slovy: patnáct lamel) až po 42 (slovy: čtyřicet dva lamel). Lamely roštů jsou různě uchycené v umělohmotných nebo kaučukových pouzdrech, které jsou z různě kvalitních materiálů, kvalitní pouzdra jsou velmi důležité k tomu, aby rošt nevrzal a zároveň měl dobrou nosnost. Nosnost roštů je jedna z dalších klíčových hledisek, protože odhaluje kvalitu lamelových roštů. U polohovacích roštů je ještě navíc jedno hledisko a to zvedací plocha hlavy, nabízíme i rošty, které mají větší polohovací plochu v oblasti hlavy.

Rošty s přístupem do úložného prostoru – Viz. polohovací rošty. Rošty s přístupem do ÚP nabízíme buď z nožní části, kde po stranách jsou písty, které pomáhají při zvedání roštu nebo rošty s bočním přístupem do ÚP, tyto rošty jsou rozdělené na levá a pravá strana.

Motorové rošty do postele – nebo také elektrické rošty, jsou námi preferované rošty, neboť si nachází mezi zákazníky stále větší oblibu, proto každý motorový rošt rozvážíme ZDARMA svou vlastní komfortní dopravou po celé ČR. V naší nabídce na www.matrace-eurobonus.cz naleznete to nejlepší na trhu a musíme konstatovat, že každý motorový rošt v nabídce je opravdu kvalitní a každý má své specifické výhody. Motorové rošty mají základní rozdělení na jednomotorové a dvoumotorové rošty s tím že uchycení motorů může být buď v krytu cca ve středu roštu anebo jsou dva samostatné motory, jeden v oblasti hlavy a druhý v oblasti nohou. Polohování je buď drátové nebo bezdrátové s plynulým samostatným polohováním hlavy a nohou. U některých roštů je při výpadku elektrického proudu funkce vrácení do původního stavu. Další výhodou některých typů motorových roštů je široký rozsah polohování až do polohy vsedě.

V naší nabídce naleznete i motorový rošt vhodný na pevnou desku a nebo do postele s úložným prostorem. Tento speciální rošt má umístěný (schovaný) motor za bočnici roštu.

S motorovými rošty máme velice bohaté zkušenosti, takže se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Závěrem už pouze dodáme, že se velmi snažíme zákazníkům nabídnout nejenom pestrou a smysluplnou nabídku, ale také komfortní služby, které každý z Vás ocení. Věříme, že i nadále budeme rozšiřovat spokojené zákazníky z našeho obchodu www.matrace-eurobonus.cz

Zákazník...

Uživatel nepřihlášen!

Celkem nakoupeno za: 0 Kč (s DPH)

Cenová bomba...

Anketa...

Co Vás nejvíce zajímá
(1638 hl.)

Matrace 26.9%
2774%
1487%
Postele 15.6%
1685%
1487%
1487%
1784%
Copyright © 2020 BETLER CZ, s.r.o. All rights reserved.

Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9, SEO, © IT STUDIO s.r.o.