bonus klub

BONUS KLUB

Za každý nákup v hodnotě nad 100 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě obdržíte bonusové body...

Provozovatel...

BETLER CZ, s.r.o.
Hornoměcholupská 663/143
109 00 Praha 10

IČO: 03315878
DIČ: CZ03315878

Tel.: +420 604 610 605

E-mail
HOT-LINE
Mapa webu

Pouze Internetový obchod
Číslo účtu RB:90807050/5500
Otevírací doba výdejního místa:

PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
SO: 10:00-14:00 hod
Státní svátky zavřeno.


Novinky...

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Matrace do postele GOLDline – novinka podzimu 2010

V říjnu jsme naši nabídku matrací rozšířili o luxusní matrace do postele GOLDline. Luxusní kolekci GOLDline tvoří matrace WAVE 600, WAVE 700 a WAVE 800. Matrace do postele WAVE zajišťují komfortní ležení a zdravý spánek. Speciální konstrukce jádra se skládá ze zvlněné části a tím umožňuje měkčí zaboření v oblasti ramenní a pevné podepření v oblasti pánevní. Matrace do postele z kolekce GOLDline mají luxusní viskoelastický potah se semišovým vláknem, který je na dotek velice příjemný.

Matrace do postele GOLDline Vám poskytnou zdravý spánek, dokonalou ochranu proti alergenům a mikroorganismům, maximální komfort, odolnost proti deformaci a snadnou údržbu. Matrace GOLDline jsou vhodné i pro alergiky.


Matrace do postele GOLD line WAVE 600

Luxusní matrace do postele WAVE 600 je špičková matrace patřící do rodiny top luxusních matrací na našem trhu, její extra kvalitní bultexové jádro a moderní designově zdařilý snímatelný luxusní potah, činí z této matrace estetický šperk a výjimečně pohodlné komfortní spaní. Matrace do postele WAVE 600 je vyrobena v Německu.

Luxusní matrace do postele WAVE 600 má luxusní sedmizónové kvalitní 17cm vysoké bultexové jádro s technologií objemových hmotností, se zesíleným vlnitým středním pásmem matrace, které má speciální 3D zářezy s ventilačními kanálky. Profilování jádra matrace je velmi inteligentní a odráží zkušenosti v oblasti vývoje matrací, které přesně kopírují lidské tělo vleže, tak aby tělo bylo v ortopedicky správné a pohodlné poloze. Jádro matrace je prodyšné, lehké a má protiplísňovou úpravu.


Bultex je materiál s výjimečnou pružností, pórovitou strukturou velmi podobné přírodní houbě a výjimečnou odolností proti deformaci matrace. Bultex je velmi prodyšný materiál s antibakteriálními vlastnostmi bez vlastní vůně.

Matrace do postele WAVE 600 má exklusivní luxusní snímatelný potah AQUA LUXE GOLD , který je z vysoce kvalitního materiálu s antibakteriálními vlákny. Polstrování potahu matrace je dosaženo jemnou vrstvou prošitou s potahem, která je hygienicky nezávadná z vysoce pružných dutých vláken a s ventilačními kanálky. Potah matrace je esteticky nádherný, je měkký na dotek a zvláště vhodný pro citlivou pokožku. Potah je exklusivně dodáván pouze s touto matrací a při pravidelné údržbě je odolný i proti napadení plísňovými houbami. Standardem potahu je ZIP po všech čtyřech stranách, potah je pratelný na 60°C.

Matrace do postele WAVE 600 je vhodná na lamelové, pevné, polohovací i motorové rošty a díky své kvalitě i na laťkové rošty a pevné desky. Matrace je vysoká cca 19 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 120 kg.
Matrace do postele GOLD line WAVE 700

Matrace do postele WAVE 700 je luxusní matrace patřící do rodiny top luxusních matrací na našem trhu, její extra kvalitní bultexové jádro a moderní designově zdařilý snímatelný luxusní potah, činí z této matrace estetický šperk a výjimečně pohodlné zdravé a komfortní spaní. Matrace je vyrobena v Německu.

Luxusní matrace do postele WAVE 700 má luxusní sedmizónové kvalitní 18cm vysoké bultexové jádro s technologií objemových hmotností, s dvojitým zesíleným vlnitým středním pásmem matrace, které má speciální 3D zářezy s ventilačními kanálky. Profilování jádra matrace je velmi inteligentní a odráží zkušenosti v oblasti vývoje matrací, které přesně kopírují lidské tělo vleže, tak aby tělo bylo v ortopedicky správné a pohodlné poloze. Jádro matrace je prodyšné, lehké a má protiplísňovou úpravu.


Bultex je materiál s výjimečnou pružností, pórovitou strukturou velmi podobné přírodní houbě a výjimečnou odolností proti deformaci matrace. Bultex je velmi prodyšný materiál s antibakteriálními vlastnostmi bez vlastní vůně.

Matrace do postele WAVE 700 má exklusivní luxusní snímatelný potah AQUA LUXE GOLD , který je z vysoce kvalitního materiálu s antibakteriálními vlákny. Polstrování potahu matrace je dosaženo jemnou vrstvou prošitou s potahem, která je hygienicky nezávadná z vysoce pružných dutých vláken a s ventilačními kanálky. Potah matrace je esteticky nádherný, je měkký na dotek a zvláště vhodný pro citlivou pokožku. Potah je exklusivně dodáván pouze s touto matrací a při pravidelné údržbě je odolný i proti napadení plísňovými houbami. Standardem potahu je ZIP po všech čtyřech stranách, potah je pratelný na 60°C.

Matrace do postele WAVE 700 je vhodná na lamelové, pevné, polohovací i motorové rošty a díky své kvalitě i na laťkové rošty a pevné desky. Matrace je vysoká cca 21 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 120 kg.


Matrace do postele GOLD line WAVE 800

Nejluxusnější matrace do postele WAVE 800 má luxusní sedmizónové kvalitní 20cm vysoké bultexové jádro s technologií objemových hmotností, s extra zesíleným vlnitým středním pásmem matrace, které má speciální 3D zářezy s ventilačními kanálky. Profilování jádra matrace je velmi inteligentní a odráží zkušenosti v oblasti vývoje matrací, které přesně kopírují lidské tělo vleže, tak aby tělo bylo v ortopedicky správné a pohodlné poloze. Jádro matrace je prodyšné, lehké a má protiplísňovou úpravu.


Bultex je materiál s výjimečnou pružností, pórovitou strukturou velmi podobné přírodní houbě a výjimečnou odolností proti deformaci matrace. Bultex je velmi prodyšný materiál s antibakteriálními vlastnostmi bez vlastní vůně.

Nejluxusnější matrace do postele WAVE 800 má luxusní snímatelný potah VISCO SEMISCH GOLD, který je z vysoce kvalitního materiálu z dutého vlákna s regulací vlhkosti, který pokožka dobře snáší. Polstrování potahu je dosaženo jemnou vrstvou prošitou s potahem, která je hygienicky nezávadná z vysoce pružných dutých vláken zajišťujících klimatizaci a s ventilačními kanálky. Potah matrace WAVE 800 je exklusivně dodáván pouze s touto matrací a při pravidelné údržbě je odolný i proti napadení plísňovými houbami. Standardem potahu je ZIP po všech čtyřech stranách, potah je pratelný na 60°C.

Matrace WAVE 800 je vhodná na lamelové, pevné, polohovací i motorové rošty a díky své kvalitě i na laťkové rošty a pevné desky. Matrace je vysoká cca 23 cm. Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je 120 kg.MATRACE ZAVÁŽÍME ZDARMA VLASTNÍ KOMFORTNÍ DOPRAVOU PO CELÉ ČR. NAŠE DOPRAVA OBSAHUJE I VYNESENÍ ZBOŽÍ AŽ K VÁM DO BYTU ČI DOMU.

Zákazník...

Uživatel nepřihlášen!

Celkem nakoupeno za: 0 Kč (s DPH)

Cenová bomba...

Anketa...

Co Vás nejvíce zajímá
(1638 hl.)

Matrace 26.9%
2774%
1487%
Postele 15.6%
1685%
1487%
1487%
1784%
Copyright © 2020 BETLER CZ, s.r.o. All rights reserved.

Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9, SEO, © IT STUDIO s.r.o.