bonus klub

BONUS KLUB

Za každý nákup v hodnotě nad 100 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě obdržíte bonusové body...

Provozovatel...

BETLER CZ, s.r.o.
Hornoměcholupská 663/143
109 00 Praha 10

IČO: 03315878
DIČ: CZ03315878

Tel.: +420 604 610 605

E-mail
HOT-LINE
Mapa webu

Pouze Internetový obchod
Číslo účtu RB:90807050/5500
Otevírací doba výdejního místa:

PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
SO: 10:00-14:00 hod
Státní svátky zavřeno.


Novinky...

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Matrace do postele MAXI KINGS, SINGLE A CALIPO MAXI – novinky leden 2011

Matrace do postele Maxi Kings, Single a Calipo Maxi jsou vyrobeny s použitím nové technologie 3D Rainbow.

Matrace do postele MAXI KINGS

Matrace MAXI KINGS je matrace s novým revolučním řešením pro vysoký komfort zdravého spánku. Při výrobě matrace je použita nová technologie 3D Rainbow neboli duhová technologie. 3D Rainbow Technology zajišťuje skvělou bodovou elasticitu, vysokou průchodnost vzduchu a masážní efekt. Matrace je vhodná pro všechny, kteří mají problémy s páteří a pro ty, kteří chtějí problémům předejít.

Matrace MAXI KINGS je velmi pohodlná kvalitní sendvičová partnerská matrace s rozdílnou tuhostí jednotlivých nosných ploch, jejíž středovou desku tvoří výztuha z pojené RE pěny, která dává matraci přirozenou tuhost. Ložnou plochu matrace představuje tepelně modifikovaná pěna Flexifoam® vyšší objemové hustoty, která patří k nové generaci pěn polyuretanových, jež se vyznačují vysokou elasticitou, tvarovou stálostí, houževnatostí a dlouhou životností. Její profilace podporuje ideální prokrvení svalů a pokožky, zónování poskytuje individuelní oporu páteře. Možností výběru tuhosti ložné plochy se pak minimalizuje i riziko špatné volby tuhosti matrace.

Matrace má kvalitní potah AIRMASTER, který lze prát v pračce při teplotě do 60°C. Potah má zip po celém obvodu a lze rozdělit na dvě samostatné části. Matrace je vysoká cca 16cm. Matrace je vhodná pro pevné, polohovací i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je do 130kg.

Matrace do postele MAXI KINGS je díky kvalitě a ceně velmi oblíbená matrace. Navíc ke každé matraci dostanete ZDARMA polštář z líné pěny FIDO. Veškeré informace o matraci MAXI KINGS naleznete ZDE: matrace MAXI KINGS

Matrace do postele SINGLE

Matrace do postele SINGLE je matrace vyrobená novou technologií 3D Rainbow, která je revolučním řešením pro vysoký komfort zdravého spánku. Matrace do postele SINGLE je vhodná pro všechny, kteří mají problémy s páteří a pro ty, kteří chtějí problémům s bolestmi zad předejít. 3D Rainbow Technology v sobě spojuje skvělou bodovou elasticitu, vysokou průchodnost vzduchu a masážní efekt.

Velmi pohodlná partnerská matrace SINGLE má sedmizónové jádro vyrobené z profilované pěny Flexifoam®, kvalitní studená pěna je použitá ve střední části matrace. Flexifoam® pěna na ložné ploše matrace maximálně rozkládá tlak a tím optimalizuje uložení páteře. Matrace do postele SINGLE je velmi komfortní matrace, která má vynikající ortopedické vlastnosti a dlouhou životnost.

Matrace má snímatelný potah FRESHCONTROL je vyroben ze speciálního materiálu, jehož vlákna jsou velmi příjemné na dotek. Potah lze prát v pračce při teplotě do 60°C. Potah má zip po celém obvodu a lze rozdělit na dvě samostatné části.

Matrace je vysoká cca 20cm. Matrace je vhodná pro pevné, polohovací i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je do 130kg. Ke každé matraci SINGLE získáte navíc zdarma ložní soupravu PREMIO, která obsahuje přikrývku a polštář. Veškeré informace o matraci SINGLE naleznete ZDE: matrace SINGLE

Matrace do postele CALIPO MAXI
Luxusní partnerská matrace CALIPO MAXI má sedmizónové jádro vyrobené kombinací dvou typů profilovaných líných pěn - tzv. termopěn a kvalitní studené pěny ve střední části matrace. Líná pěna na ložných plochách matrace optimalizuje svoji tuhost podle absorbovaného tepla a zaručuje výborné přizpůsobení matrace Vašemu tělu při všech polohách spánku.

Každá strana matrace do postele má jinou tuhost líné pěny (SOFT/HARD ŽENA/MUŽ)a líná pěna je charakteristická pro svůj efekt pomalého vracení matrace do původní polohy. Matrace do postele CALIPO MAXI je díky 3D Rainbow Technology velmi komfortní, má vynikající ortopedické vlastnosti a dlouhou životnost. Matrace CALIPO MAXI je vhodná pro muže i ženy.

Matrace má kvalitní snímatelný JOJOBA potah vyrobený ze speciálního materiálu, jehož vlákna jsou ošetřeny extrakty z keře JOJOBA (mají blahodárné účinky na lidskou pokožku). Potah lze prát v pračce při teplotě do 60°C. Potah má zip po celém obvodu a lze rozdělit na dvě samostatné části.

Matrace je vysoká cca 22cm. Matrace je vhodná pro pevné, polohovací i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Doporučená nejvyšší hmotnost uživatele je do 130kg.

Ke každé matraci dostanete zdarma ložní soupravu ALOE VERA (přikrývka a polštář). Veškeré informace o matraci CALIPO MAXI naleznete ZDE: matrace CALIPO MAXI

 

Zákazník...

Uživatel nepřihlášen!

Celkem nakoupeno za: 0 Kč (s DPH)

Cenová bomba...

Anketa...

Co Vás nejvíce zajímá
(1638 hl.)

Matrace 26.9%
2774%
1487%
Postele 15.6%
1685%
1487%
1487%
1784%
Copyright © 2020 BETLER CZ, s.r.o. All rights reserved.

Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9, SEO, © IT STUDIO s.r.o.