bonus klub

BONUS KLUB

Za každý nákup v hodnotě nad 100 Kč uskutečněný v našem internetovém obchodě obdržíte bonusové body...

Provozovatel...

BETLER CZ, s.r.o.
Hornoměcholupská 663/143
109 00 Praha 10

IČO: 03315878
DIČ: CZ03315878

Tel.: +420 604 610 605

E-mail
HOT-LINE
Mapa webu

Pouze Internetový obchod
Číslo účtu RB:90807050/5500
Otevírací doba výdejního místa:

PO-PÁ: 10:00-18:00 hod
SO: 10:00-14:00 hod
Státní svátky zavřeno.


Novinky...

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

eurobonus

WWW stránky výrobce: http://www.matrace-eurobonus.cz

eurobonus - podrobnosti

Našim cílem je pomoci lidem zdokonalit kvalitu spaní, protože víme, že pohodlný a ničím nerušený spánek zlepšuje celkovou kvalitu života. Věděli jste, že třetinu života strávíte v posteli?
 
My e-loznice.cz víme, že výběr matrace je velmi důležité rozhodnutí, které má přímý vliv na Vaše zdraví a pohodu. A uvědomujeme si také, že Vy hledáte důvěryhodného partnera, který Vám s nákupem matrace poradí.
Právě proto jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše otázky, které Vás ohledně matrací zajímají. Díky našim mnohaletým zkušenostem jsme schopni a připraveni Vám pomoci vybrat matraci, která přesně uspokojí Vaše potřeby a požadavky. Jsme zaměřeni pouze na zdravé spaní, tomu rozumíme a umíme poradit.
Řídíme se heslem: “VÝBĚR MATRACE NESNESE KOMPROMIS“. Pokud při nákupu matrace ustoupíte ze svých požadavků, může se Vám stát, že budete z výsledného efektu zklamáni a brzy budete muset matraci vyměnit, protože odpočinek nebude takový, jaký jste si představovali.
 
Proto jsme pro Vás naše zákazníky v našem moderním e-shopu připravili široký výběr matrací, tak aby si u nás každý z Vás vybral přesně tu matraci, která mu bude maximálně vyhovovat. Nehrajeme si na kvantitu matrací v nabídce, ale právě naopak, každá námi nabízená matrace má svého konkrétního spáče a někdy rozhodují velmi malé detaily pro výslednou celkovou spokojenost.  
 
E-ložnice.cz nabízí zákazníkům nejen kvalitní zboží, ale také NADSTANDARDNÍ SLUŽBY. Pro dodání zboží můžete využít naší vlastní dopravu. Vyškolený a příjemný řidič rozváží zboží po celé ČR, zboží Vám ochotně vynese až do Vaší postele v jakémkoliv patře, zodpoví případné otázky či odveze staré matrace, je-li to Vašim přáním.
 
Jednou z našich dalších výhod je výroba na zakázku, jsme schopni v naší malovýrobě vyrobit rozměr matrace přesně podle Vašich požadavků.
 

 
Šijeme také potahy a chrániče na matrace.
 

 
Většinu zboží máme pro Vás připraveno skladem, takže jsme schopni expedovat standardní rozměry i do 48 pracovních hodin, o čemž se již spousta našich zákazníků přesvědčila.
 

 
Děkujeme za důvěru
 

Vaše e-loznice.cz

Zákazník...

Uživatel nepřihlášen!

Celkem nakoupeno za: 0 Kč (s DPH)

Cenová bomba...

Anketa...

Co Vás nejvíce zajímá
(1638 hl.)

Matrace 26.9%
2774%
1487%
Postele 15.6%
1685%
1487%
1487%
1784%
Copyright © 2020 BETLER CZ, s.r.o. All rights reserved.

Aplikace pro Internetový obchod EasyShop® 3.9, SEO, © IT STUDIO s.r.o.